mobile backgroud

Jaroslav Mrázek

 Jaroslav Mrázek

Zkušenosti & kvalifikace:
  • Profesionální instruktor
  • 2.HG (Higher Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - Trenér 2

Hlavní trenér školy:
Kladno
Kontakty:
+420 605 025 914
jaroslav.mrazek@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Jaroslav Mrázek
  Úroveň WingTsun
2. Technický stupeň
  Kontakty
+420 605 025 914
jaroslav.mrazek@ewto.cz

 Informace o trenérovi:

Profesionální trenér bojového systému WingTsun, hlavní trenér školy Kladno. Držitel 2.HG (Higher Grade) WingTsun, trenérská kvalifikace Trenér II.

S bojovým uměním WingTsun začal v roce 2009 ve věku 15 let pod vedením Jana Zoubka ve škole na Kladně, kde od roku 2013 začal působit jako asistent trenéra a v roce 2015 se stal hlavním trenérem školy.

Po absolvování střední průmyslové školy vystudoval obor Obchod a podnikání s technikou na Technické fakultě ČZU v Praze. V současné době je studentem doktorského studia v oboru Technika výrobních 
procesů.

Zároveň se však nepřetržitě a intenzivně vzdělává v rámci bojového umění WingTsun – je pravidelným účastníkem letních soustředění, intenzivních víkendů, soukromé výuky u Sifu Lukáše Holuba. Přes léto, vyjma doby letních škol v Česku, pobírá soukromé lekce u DaiSifu Matthiase Golda ve vídeňské WingTsun akademii, kde se rovněž účastní intenzivních tréninků vedených GM Oliverem Königem. Nesmí také chybět na pravidelných zkouškových a instruktorských seminářích, které probíhají pod vedením předních mistrů EWTO, a to velmistra profesora K. R. Kernspechta a velmistra Olivera Königa.

Aktivně se podílí na vedení a propagaci české větve EWTO; je hlavním správcem facebookové stránky EWTO.cz. Je členem WingTsun předváděcího týmu na základních a středních školách a na různých ostatních akcích, jako například Ladronkafest, Suchdolské Alšoviny, Gladiátorská noc na ČZU a další.

Nejen jeho přirozený talent pro WingTsun, ale také značná píle a aktivní práce na sobě samém vedly k tomu, že se už od roku 2011 zapojuje do výuky dětí a juniorů. O rok později již začal vést své první samostatné tréninky mládeže na ZŠ Mikoláše Alše na Suchdole, ZŠ Hanspaulka v Dejvicích a později i na ZŠ Bronzová ve Stodůlkách a na Sportovním gymnáziu Kladno. Jako trenér se také podílel na výuce na juniorském WingTsun táboře v Růžené pro děti do 10 let. Nyní se naplno věnuje výuce dospělých na ZŠ a MŠ Zd. Petříka 1756 v Kladně.


 Fotogalerie