Václav Chalupa

 Václav Chalupa

Zkušenosti & kvalifikace:
  • 1.HG (Higher Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - Trenér 1
  • Hlavní trenér školy "Plzeň"

Hlavní trenér školy:
Plzeň
Kontakty:
+420 603 561 926
vaclav.chalupa@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Václav Chalupa
  Úroveň WingTsun
1. Technický stupeň
  Kontakty
+420 603 561 926
vaclav.chalupa@ewto.cz

 Informace o trenérovi:

Trenér bojového systému WingTsun, hlavní trenér školy Plzeň. Držitel 1.HG (Higher Grade) WingTsun, trenérská kvalifikace Trenér I.

Intenzivnímu studiu bojového umění WingTsun se věnuje od roku 2009 pod vedením Sifu Lukáše Holuba v Praze 2. Tři roky studoval WingTsun v Plzni, kde působil i jako asistent trenéra. V září 2014 vedení školy převzal a stal se hlavním trenérem. Tradicí, kterou v Plzni vede, jsou „sobotní“ nebo „nedělní“ semináře, které se pořádají pravidelně 1x za 2 měsíce. Na seminářích se probírá jedno určité téma a konkrétní techniky, které se zaměřují především na reálné aplikace.

V současné době absolvuje pravidelné tréninky na Praze 2, účastní se víkendových seminářů v Praze, Nelze opomenout účast na každoročně pořádaných WT letních školách, pravidelných zkouškových a instruktorských seminářích, které probíhají pod vedením předních mistrů EWTO. Usilovně se podílí na propagaci a rozvoji české větve EWTO v podobě ukázek pro veřejnost na nejrůznějších sportovních a kulturních akcích.

Vašek tři roky působil ve výjezdové jednotce dobrovolných hasičů, kde absolvoval pravidelná školení a odbornost SHČMS v oblasti represe HASIČ III. Mezi další zájmy patří extrémní sporty – motosport a parašutismus, kde absolvoval základní parašutistický výcvik.

Svým pozitivním přístupem, nadšením a motivací, dokáže své žáky nadchnout a ukázat krásu a funkčnost, tohoto bojového umění.

Proč WingTsun?
„WingTsun je pro mne výzva, zábava, .. Učí mě pracovat s egem, respektem a sebevědomím…
Zpočátku mne nadchla samotná funkčnost v krizových situacích a snadná použitelnost již v prvních fázích tréninku. Myšlenkově ucelený efektivní systém, který je určený všem, bez rozdílu věku, pohlaví, výšky, váhy či svalové výbavy. WingTsun mě vnitřně naplňuje, učí mě smysluplně a efektivně používat vlastní tělo. Postupem času se stal mým životním stylem.“


 Fotogalerie