Václav Chalupa

 Václav Chalupa

Zkušenosti & kvalifikace:
  • 12. žákovský stupeň WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - Asistent trenéra
  • Hlavní trenér školy "Plzeň"

Hlavní trenér školy:
Plzeň
Kontakty:
+420 603 561 926
vaclav.chalupa@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Václav Chalupa
  Úroveň WingTsun
12. Žákovský stupeň
  Kontakty
+420 603 561 926
vaclav.chalupa@ewto.cz

 Informace o trenérovi:

Hlavní trenér školy Plzeň, 12. Stupeň WingTsun, Asistent trenéra.  

Intenzivnímu studiu bojového umění WingTsun se věnuje od roku 2009 pod vedením Sifu Lukáše Holuba v Praze 2. Tři roky studoval WingTsun v Plzni, kde působil i jako asistent trenéra. V září 2014 vedení školy převzal a stal se hlavním trenérem. Tradicí, kterou v Plzni vede, jsou „sobotní“ nebo „nedělní“ semináře, které se pořádají pravidelně 1x za 2 měsíce. Na seminářích se probírá jedno určité téma a konkrétní techniky, které se zaměřují především na reálné aplikace.

V současné době absolvuje pravidelné tréninky na Praze 2, účastní se víkendových seminářů v Praze, Nelze opomenout účast na každoročně pořádaných WT letních školách, pravidelných zkouškových a instruktorských seminářích, které probíhají pod vedením předních mistrů EWTO. Usilovně se podílí na propagaci a rozvoji české větve EWTO v podobě ukázek pro veřejnost na nejrůznějších sportovních a kulturních akcích.

Vašek tři roky působil ve výjezdové jednotce dobrovolných hasičů, kde absolvoval pravidelná školení a odbornost SHČMS v oblasti represe HASIČ III. Mezi další zájmy patří extrémní sporty – motosport a parašutismus, kde absolvoval základní parašutistický výcvik.

Svým pozitivním přístupem, nadšením a motivací, dokáže své žáky nadchnout a ukázat krásu a funkčnost, tohoto bojového umění.

Proč WingTsun?
„WingTsun je pro mne výzva, zábava, .. Učí mě pracovat s egem, respektem a sebevědomím…
Zpočátku mne nadchla samotná funkčnost v krizových situacích a snadná použitelnost již v prvních fázích tréninku. Myšlenkově ucelený efektivní systém, který je určený všem, bez rozdílu věku, pohlaví, výšky, váhy či svalové výbavy. WingTsun mě vnitřně naplňuje, učí mě smysluplně a efektivně používat vlastní tělo. Postupem času se stal mým životním stylem.“


 Fotogalerie