mobile backgroud

Týdenní WingTsun seminář ve Vídni s GM Oliverem Königem

24-28. června se konal „Intenzívní týden“ ve vídeňské akademii pod vedením velmistra Olivera Königa a DaiSifu Matthiase Golda, který vídeňskou akademii vede. Tréninky probíhaly v rozdělení jednotlivých skupin podle stupně a zdokonalovaly se programy daného stupně.

Nižší stupně se věnovaly moderním programům, a to především tréninku krizových situací, zatímco vyšší stupně se věnovaly vnitřnímu WingTsunu a tradičním programům jako jsou formy Biu Tze (Bodající prsty) , Wooden Dummy (Forma Dřevěného Panáka). Dále pak ChiSao sekcím a aplikacím vycházejícím z těchto forem. Na tomto semináři byl také oficiálně představen první překlad knížky do češtiny „Učebnice vnitřního WingTsun“.

Soustředění se účastnila i početná česká skupina Sifu Lukáš Holuba (hlavní instruktor a vedoucí školy - Praha 2), Sifu Roman Lázeňský (hlavní instruktor a vedoucí školy- Břevnov), skupina žáků Sifu Jířího Schwertnera (hlavní instruktor a vedoucí školy - Dejvice), Jaroslav Mrázek (hlavní instruktor školy - Kladno), Kryštof  Káninský (hlavní instruktor a vedoucí školy - Praha 1). Na konci semináře proběhlo slavnostní předávání certifikátů. Mezi HG (vyšší stupně) se tak zařadili: Petr Bína, Petr Susík, Patrik Karadi cvičící na Praze 2 a Andrea Nezbedová cvičící ve škole Dejvice. Tímto srdečně gratulujeme a děkujeme našemu velmistrovi Oliverovi Königovi za skvělé cvičení.


 Fotogalerie