Kryštof Káninský

 Kryštof Káninský

Zkušenosti & kvalifikace:
  • Profesionální instruktor
  • 2.HG (Higher Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - ​Trenér 2
  • Hlavní trenér a vedoucí školy "Praha 1"

Hlavní trenér školy:
Praha 1 - Staré Město
Kontakty:
+420 737 243 879
krystof.kaninsky@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Kryštof Káninský
  Úroveň WingTsun
2. Technický stupeň
  Kontakty
+420 737 243 879
krystof.kaninsky@ewto.cz

 Informace o trenérovi:

Profesionální trenér bojového systému WingTsun, hlavní trenér a vedoucí školy Praha 1. Držitel 2.HG (Higher Grade) WingTsun, trenérská kvalifikace Trenér II.

Kryštof se díky velkému sportovnímu nadání od útlého věku profesionálně věnoval lednímu hokeji, kde působil jako brankář v juniorských týmech HC Letci Letňany a později HC Sparta Praha. Svoji hokejovou kariéru ukončil v 16 letech, kdy ho očarovalo bojové umění WingTsun. Kryštof je absolventem poděbradského gymnázia, studium zde zakončil maturitou v roce 2014.

Bojovému umění WingTsun věnuje svůj veškerý čas a intenzivně ho studuje od roku 2011. Je osobním žákem Sifu Lukáše Holuba (držitele 4.mistrovského stupně ve WT), se kterým úzce spolupracuje. Nadšení a touha po zdokonalování se v tomto bojovém umění Kryštofovi zůstávají a díky své píli a talentu se pravidelně účastní kromě klasických a instruktorských tréninků také soukromé výuky u Sifu Lukáše Holuba.

Usilovně trénuje nejen u svého Sifu, ale také u DaiSifu Matthiase Golda (který ho vzal ve Vídni pod svá křídla a pod jehož vedením pravidelně trénuje ve vídeňské WingTsun akademii, a to každoročně v čase letních prázdnin). Dále pak nechybí na letních soustředěních, tréninkovém týdnu na Mallorce, intenzivních víkendů, zkouškových a instruktorských seminářů, které probíhají pod vedením předních mistrů EWTO (a to velmistrů profesora K.R.Kernspechta , Olivera Königa a Giuseppe Schembriho).

Po dlouhodobé intenzivní přípravě a za podpory Sifu Lukáše Holuba v září 2015 otevírá svojí školu na Praze 1.


 Fotogalerie