Sifu Lukáš Holub

 Sifu Lukáš Holub

Zkušenosti & kvalifikace:
  • Profesionální instruktor
  • 4.HG (Higher Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - ​Trenér 3
  • Hlavní trenér školy Praha 2
  • Vedoucí škol Praha 4, Kladno, Plzeň, Jihlava

Hlavní trenér školy:
Praha 2
Kontakty:
+420 604 665 882
lukas.holub@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Sifu Lukáš Holub
  Úroveň WingTsun
4. Technický stupeň
  Kontakty
+420 604 665 882
lukas.holub@ewto.cz
  Další dovednosti
  Poznámka

 Informace o trenérovi:

Profesionální trenér bojového systému WingTsun, hlavní trenér a vedoucí školy Praha 2.
Držitel 4.HG (Higher Grade) WingTsun a nositel trenérské zkoušky Trenér III.

Lukáš je koordinátorem  výuky WingTsunu a vzdělávání instruktorů v ČR. Jakožto  spolupracovník Dr. Olivera Königa vede tým, který je pověřen propagací a organizací WingTsunu v ČR.

Bojovými uměními se zabývá od roku 1993. WingTsun začal studovat v roce 1995 a vyučovat ho začal jako asistent v roce 1997. Později se výuce začal věnovat profesionálně. Je osobním žákem doktora Olivera Königa, držitele 9.mistrovského stupně ve WT a 2. mistrovského stupně v boji se zbraněmi (Escrimě). Lukáš  se také aktivně vzdělává na mnoha mezinárodních seminářích pod vedením Profesora K.R.Kernspechta a dalších osobností EWTO.

Vyučuje ve své kmenové škole na Praze 2, která je největší v České republice, dále se svými instruktory vede 6 dalších škol (Praha 1 - Staré Město, Praha 4-Chodov, Praha 10, Kladno, Plzeň).

Propagátor  BlitzDefence - komunikačních a strategických dovedností v reálném boji v podobě propracovaného systému, kde se klade hlavní důraz na studium rituálního boje. Spolutvůrce speciálního vzdělávání v kurzech sebeobrany pro ženy. Věnuje se vzdělávání dalších instruktorů v programu zaměřeného na systém kvalitní didaktiky při výuce reálné sebeobrany.

V roce 2010 obdržel od World Martial Arts Instruktors Council titul „Sifu of WingTsun“.

Vystudoval speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě v Ostravě.

Ve své mnohaleté praxi, kromě vzdělávání studentů  WingTsunu a BlitzDefence, se také věnoval externí spolupráci mimo EWTO. Podílel se na vedení seminářů pro ochrannou službu vládních činitelů, vedl kurzy pro městskou policii, poskytoval konzultace k natáčení instruktážních videí pro ESP společnost zabývající se prodejem zbraní a pomůcek pro osobní ochranu, koordinoval bojové scény pro klipy režiséra Otabek Djuraev.


 Fotogalerie