mobile backgroud

Sifu Lukáš Holub

 Sifu Lukáš Holub

Zkušenosti & kvalifikace:
  • Profesionální instruktor
  • 5.MG (Master Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - ​Trenér 4
  • 1.Učitelský stupeň Magic Hands
  • Fialový pás v brazilském Jiu Jitsu
  • Hlavní trenér školy Praha 2
  • Vedoucí škol: Plzeň, Jihlava, Brno-Štýřice

Hlavní trenér školy:
Praha 2
Kontakty:
+420 604 665 882
lukas.holub@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Sifu Lukáš Holub
  Úroveň WingTsun
5. Praktický stupeň
  Kontakty
+420 604 665 882
lukas.holub@ewto.cz
  Další dovednosti
  Poznámka
www.facebook.com/SifuLukasHolub

 Informace o trenérovi:

Profesionální trenér bojového systému WingTsun, hlavní trenér a vedoucí školy Praha 2.
Držitel 5.MG (Master Grade) WingTsun a nositel trenérské zkoušky Trenér IV.

Lukáš je šéftrenérem a koordinátorem  výuky WingTsun v ČR. Jakožto  spolupracovník Dr. Olivera Königa vede tým, který je pověřen propagací a organizací WingTsunu v ČR.

Bojovými uměními se zabývá od roku 1993. WingTsun začal studovat v roce 1995 a vyučovat ho začal jako asistent v roce 1997. Později se výuce začal věnovat profesionálně. Je osobním žákem doktora Olivera Königa, držitele 9.mistrovského stupně ve WT a 2. mistrovského stupně v boji se zbraněmi (Escrimě). Lukáš  se také aktivně vzdělává na mnoha mezinárodních seminářích pod vedením Profesora K.R.Kernspechta a dalších osobností EWTO.

Vyučuje ve své kmenové škole na Praze 2, která je největší v České republice, dále se svými instruktory vede 5 dalších škol (Plzeň, Jihlava, Brno-Štýřice).

Propagátor  BlitzDefence - komunikačních a strategických dovedností v reálném boji v podobě propracovaného systému, kde se klade hlavní důraz na studium rituálního boje. Spolutvůrce speciálního vzdělávání v kurzech sebeobrany pro ženy. Věnuje se vzdělávání dalších instruktorů v programu zaměřeného na systém kvalitní didaktiky při výuce reálné sebeobrany.

V roce 2010 obdržel od World Martial Arts Instruktors Council titul „Sifu of WingTsun“.

Vystudoval speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě v Ostravě.

Ve své mnohaleté praxi, kromě vzdělávání studentů  WingTsunu a BlitzDefence, se také věnoval externí spolupráci mimo EWTO. Podílel se na vedení seminářů pro ochrannou službu vládních činitelů, vedl kurzy pro městskou policii, poskytoval konzultace k natáčení instruktážních videí pro ESP společnost zabývající se prodejem zbraní a pomůcek pro osobní ochranu, koordinoval bojové scény pro klipy režiséra Otabek Djuraev.


 Fotogalerie