mobile backgroud

Informace pro nové zájemce

Vítejte mezi nadšenci bojového umění WingTsun. Jsme rádi, že jste zavítali na naše webové stránky. Jestliže WingTsun zatím neznáte a nevíte, co od něj čekat, přijďte si vyzkoušet první zkušební lekci zdarma. Až poté se sami rozhodnete, zda Vás WingTsun oslovuje a budete chtít navštěvovat pravidelné tréninky.

Tímto jste srdečně zváni

Vyberte si školu která Vám nejvíce vyhovuje a dozvíte se více!

Pod formulářem pak najdete všechny důležité informace, které nové zájemce nejčastěji zajímají.

Registrační formulář
Tato informace je pro nás velmi důležitá

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze straně některého ze členů týmu EWTO.
Více informací zde.

Jak se mám přihlásit na první zkušební lekci?
Je to velice jednoduché, vyplníte přihlašovací formulář a podle toho, jakou školu si vyberete, Vás emailem zkontaktuje učitel konkrétní školy a nabídne Vám aktuální volné termíny, kdy si můžete přijít WingTsun vyzkoušet. Pokud Vás WingTsun zaujme, domluvíte si již vše ostatní, včetně platby, přímo s Vaším trenérem.

Kam si mohu přijít vyzkoušet 1. trénink, který je zdarma?
Do každé z našich škol. Přehled WingTsun škol i s kontakty naleznete v levém sloupci. Důležitá je ale předchozí domluva s trenérem.

Co se na první lekci naučím?
Už na první hodině Vás naučíme několik základních technik praktické sebeobrany, které se Vám mohou hodit v reálném životě.

Co si vzít na sebe?
Na první trénink Vám postačí pohodlné sportovní oblečení, sportovní obuv a dobrá nálada. Preferujeme světlé triko a tmavé tepláky.

Jak probíhá další výuka?
Chcete-li se WingTsun naučit, je vhodné se mu věnovat pravidelně. Pravidelné tréninky probíhají ve všech školách minimálně dvakrát týdně, vždy v délce 1,5 hod. Ve větších školách je možno navštěvovat i více tréninků v týdnu.

Někde také nabízíme časově omezené kurzy sebeobrany určené pro zájemce, kteří by se rádi naučili alespoň základům sebeobrany a strategii chování v krizových situacích, ale nechtějí se věnovat dlouhodobému studiu komplexního bojového umění. Pro konkrétní nabídku kurzů se ptejte trenéra vámi vybrané školy.

Nadstavbou výuky je pak účast na různých víkendových seminářích, letních kempech a na seminářích pod vedením zahraničních mistrů.

Kdy a jak můžete začít trénovat?
Zápisy začínají vždy 1.září a hlásit se můžete dokud se kapacity jednotlivých škol nezaplní. Do našich škol se můžete zapisovat v průběhu celého roku, ale jen v případě, že není kapacita škol již obsazena.

Co když jsem začátečník a nejsem moc zvyklý sportovat?
To vůbec nevadí. Trenér Vám přiměřeně může uzpůsobit výuku takovým způsobem, aby to pro Vás bylo zvládnutelné. Na případné zdravotní indispozice bereme samozřejmě zřetel a je důležité, abyste je včas nahlásili trenérovi!

Pro získání základních informací Vám doporučujeme článek "Čím je WingTsun výjimečný, a co Vás naučí".

Těšíme se na Vás.

Tým instruktorů EWTO