mobile backgroud

Oslava výročí 15. let WingTsun školy v Dejvicích

Ve čtvrtek a pátek 24. a 25. listopadu 2016 proběhla v dejvické tělocvičně Sifu Jiřího Schwertnera dvoudenní oslava 15 let jeho WingTsun školy. První den byl určen stávajícím studentům školy. Druhý den byli pozvaní kolegové nejenom z ostatních WingTsun škol, nýbrž i širší okruh přátel školy a čestní hosté.

Pozvání přijali i staří pardálové - první učitel našeho bojového umění, Sifu Jiřího - Míla Jedlička a jeho kolega Pavel Drdla, kteří dříve oba stáli dlouhé roky ve vedení české větve EWTO. A radost z návštěvy nám udělali i Dalibor Kuběna z WingChun Praha, Marek Pszczolka s Evčou a Radkem Jonášem z Jeet Kune Do a Martin Imre z IWCHS.

Velké díky patří také Robertovi, Jarce, Lubošovi a Miladě za přípravu domácího sushi a Andrejce s Katrin za přípravy dalšího krmení, salátů, jednohubek, zeleniny, obložených táců atd. Také Jindrovi za exotické ovoce, Michalovi za marocké jehněčí a Lence za dort! Snad nebyl nikdo opomenut ;-) Krásně se povedlo i načasování plánovaného dárku pro naši školu, kterým je druhý dřevěný panák, tentokráte samostatně stojící, použitelný i na venkovní akce mimo tělocvičnu. Další, ještě kulatější oslava nás bude čekat za dalších pět let.


 Fotogalerie