mobile backgroud

Oficiální WingTsun Ples v Praze

Letošní ples organizovaný Jiřím Schwertnerem a Sifu Romanem Lázenským byl již třetím v pořadí. I tentokráte se pořádal v sále Na Marjánce, na Praze 6 v Břevnově. Ani letos nechyběla živá hudba či profesionální taneční pár, který nás provedl základními tanečními kroky tak, aby si plesové řádění mohl užít opravdu každý. O kulturní zábavu se zdárně postaral jeden z našich žáků a trenérů – René Eichenmann, který na veřejnosti vystupuje jako profesionální muzikant pod jménem René Junior. Zahrál nám na saxofon a připravil si pro zúčastněné hudební soutěž.
Ples byl také výjimečný tím, že pozvání na něj přijal náš DaiSifu Oliver König, se kterým přišli společně ještě Sifu Matthias a Sihing Andi. Jejich účast nás potěšila a rozhodli jsme se, že Daisifu Oliverovi při této příležitosti poděkujeme za dlouhodobou dvacetiletou spolupráci s českou odnoží EWTO. Jako dárek za toto a také za jeho obdržení 9.mistrovského stupně jsme mu předali repliku keltského historického nože a byli jsme potěšeni, že z něj měl upřímnou radost. Dále pak jsme jak DaiSifu Oliverovi, tak Sifu Matthiasovi předali koláž z fotek, která mapovala průběh jejich působení v Čechách od počátků až po současnost.
Po celou dobu byl k dispozici také hojně využívaný fotokoutek Jirky Schwertnera. Děkujeme všem za účast a dobrou zábavu. 


 Fotogalerie