mobile backgroud

Vánoční WingTsun besídka

Na oblíbenou WingTsun akci letos dorazilo postupně tolik studentů, že jsme opět zaplnili naši kmenovou hospodu U mrtvýho ptáka. Potom, co se všichni trochu posílili jídlem a pitím, měl Sifu Lukáš krátký proslov a jako malý dáreček pustil velmi netradiční video-sestřih z letní školy 2016. Ani Chuck Noris nechyběl. Video sklidilo úspěch, ovšem pro svou „originalitu“ ho nelze veřejně publikovat, proto ti, kteří ho neviděli, mají smůlu. Technickým autorem videa je Libor Plesl – díky Líbo za tvůj čas!

Poté proběhla tombola, také jinak, než jsme zvyklí. Hlavní cena – letní soustředění – zůstala, ovšem například soukromé hodiny s trenéry se poněkud změnily, a to tak, že výherce si mohl odnést symbolický kousek trenéra.

Drobným dárkem – tričkem – byli obdarováni členi WingTsun týmu, který se společně stará o celoplošný rozvoj WingTsun v celé České republice, od propagace WT na sociálních sítích či jiných médiích po organizování WT seminářů a dalších akcí. Děkuji všem jednotlivcům tohoto týmu za jejich čas a energii, kterou do naší EWTO organizace nezištně vkládají!

Celý večer nám byl k dispozici DJ, který se snažil, a my jsme ho nezklamali. Taneční parket rozhodně nezel prázdnotou, někteří z nás se večírkem doslova protančili.

Naše milé setkání ve vánočním duchu se postupně měnilo v bujaré „ejchuchu“, které letos trvalo až do brzkých ranních hodin.

 

Všem našim WingTsun nadšencům a jejich blízkým přejeme mnoho úspěchů v roce 2017 a ke všemu štěstí, zdraví, úspěchům a spokojenosti se přikláníme i k troše té pokory, která by nám na naší životní cestě neměla scházet. Život je boj, tak ať bojujete se ctí!


 Fotogalerie