mobile backgroud

Společný prodloužený intenzivní víkend na Suchdole

Závěrečný víkendový seminář v letošním školním roce probíhal pod vedením Sifu Lukáše Holuba a Jiřího Schwertnerasuchdolské tělocvičně, tentokráte byl prodloužený ještě o pondělí, na které nyní připadl státní svátek. Seminář byl jako vždy určen pro každého člena naší WingTsun rodiny.
V sobotu 4. července 2015 proběhl první ze tří dnů. I přes vysoké teploty dorazily dvě desítky nadšenců a věnovaly se tématům pohyblivosti a uvolněnosti za pomoci tréninkového nože, v odpolední části potom krizovým reakcím.
Sobotní tréninkový den byl zakončen tradičním WT ohněm, který byl uspořádán v areálu Starosuchdolské restaurace. Sešlo se nás kolem padesáti, objevili se i naši kolegové z Plzně, Kladna a Třince. Kromě našich studentů dorazil na přátelskou návštěvu i Sifu Dalibor Kuběna z Wing Chun Praha s několika studenty. Komu bylo chladno, mohl se ohřát u tradičního ohýnku, i když většina se od něho, vyjma nezbytného opečení špekáčku, držela v uctivé vzdálenosti.
Neděle patřila aplikacím nohou ve WT, odpoledne poté jsme se věnovali principům zavírání a otevírání. Na vzdory velkému vedru se nás kupodivu sešlo ještě o něco více než v sobotu.
Pondělek byl pak věnován tématu strkání a aplikacím BlitzDefence.


 Fotogalerie