Seznam míst kde výuka probíhá

Kmenové školy:

Škola bojových umění a sebeobrany
Praha 6 – Břevnov
TJ Slavoj Břevnov – Malovanka, Bělohorská 1069/7
Rozvrh výuky:
úterý: 16:00-17:30 junioři (11-15 let) 
středa: 15:00-16:00 děti (7-10 let) 
středa: 16:00-17:30 junioři (11-15 let) 
čtvrtek: 16:00-17:30 junioři (11-15 let)
Jméno trenéra:  Mgr. Roman Lázenský

Škola bojových umění a sebeobrany
Praha 6 – Dejvice
Václavkova 26
Rozvrh výuky:
pondělí: 17:00 - 18:00 (děti + junioři společný trénink)
středa: 16:00-17:00 děti (do 10 let), 17:00 - 18:00 junioři (od 10let)
Jméno trenéra: Ing. Jiří Schwertner, Ing. Jindřich Rejthar

Škola bojových umění a sebeobrany
Brno – Centrum

Sokol Brno 1, Kounicova 685/20
Rozvrh výuky:
pondělí: 17:15-18:45 junioři (12-16 let) 
úterý: 16:00-17:00 děti (6-11 let) 
středa: 17:15-18:45 junioři (12-16 let) 
čtvrtek: 16:00-17:00 děti (6-11 let) 
Jméno trenéra: Jan Outlý

Ostatní výuková místa:

Praha 6
ZŠ Na dlouhém lánu, Na dlouhém lánu 43
Rozvrh výuky:  úterý 14:30-15:30 - děti (7-10 let)
Jméno trenéra:  Daniel Dürr

Praha 6 – Břevnov
ZŠ Marjánka, Bělohorská 52/417
Rozvrh výuky:  středa 14:00-15:00 - děti (7-10 let)
Jméno trenéra:  Mgr. Roman Lázenský, Lukáš Kubík

Praha 6 – Střešovice
ZŠ Norbertov, Norbertov 126/1
Rozvrh výuky:   čtvrtek 14:00-15:00 - děti (7-10 let)
Jméno trenéra:  Daniel Dürr

Praha 6 – Dejvice
ZŠ Hanspaulka, Sušická 29/1000
Rozvrh výuky: pátek 14:00 - 15:00 děti
Jméno trenéra:  Jan Zoubek

Praha 6 – Suchdol
ZŠ Mikoláše Alše, Suchdolská 360
Rozvrh výuky: středa 15:00-16:00 děti
Jméno trenéra:  Jan Zoubek

Praha 6 – Břevnov
Soukromá základní Škola DUHOVKA, s. r. o., Nad Kajetánkou 134/9
Rozvrh výuky: čtvrtek 15:00-16:00 - děti (7-10 let)
Jméno trenéra: Mgr. Roman Lázenský

Praha 5 – Stodůlky
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Mezi školami 2475/29
Rozvrh výuky: pondělí 15:00-16:30 – junioři (11-16 let)
Jméno trenéra:  Ing. Jan Odcházel, Lukáš Kubík

Kladno
Základní a mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756
Rozvrh výuky: pondělí 16:00 - 17:00
Jméno trenéra: Jaroslav Mrázek

Zdiby
Základní škola Zdiby, okres Praha – Východ
Tréninky: úterý 15:00 - 16:00  děti 1. - 3. třída; 16:00 - 17:00 děti (4. a 5. třída)
Jméno trenéra: Ing. Jindřich Rejthar

Brno – Černá Pole
CVČ Lužánky, Lidická 1880/50
Rozvrh výuky: středa 15:30-16:30 děti (6-11let)
Jméno trenéra:  Jan Outlý