Kryštof Káninský

 Kryštof Káninský

Zkušenosti & kvalifikace:
  • 2.HG (Higher Grade) WingTsun
  • Trenérská kvalifikace - ​Trenér 2
  • Asistent trenéra ve škole "Praha 2"

Kontakty:
+420 737 243 879
krystof.kaninsky@ewto.cz
  Hlavní terenér školy
Kryštof Káninský
  Úroveň WingTsun
2. Technický stupeň
  Kontakty
+420 737 243 879
krystof.kaninsky@ewto.cz

 Informace o trenérovi:

Profesionální trenér bojového systému WingTsun. Držitel 2.HG (Higher Grade) WingTsun, trenérská kvalifikace Trenér II.

Kryštof se díky velkému sportovnímu nadání od útlého věku profesionálně věnoval lednímu hokeji, kde působil jako brankář v juniorských týmech HC Letci Letňany a později HC Sparta Praha. Svoji hokejovou kariéru ukončil v 16 letech, kdy ho očarovalo bojové umění WingTsun. Kryštof je absolventem poděbradského gymnázia, studium zde zakončil maturitou v roce 2014.

Bojovému umění WingTsun věnuje svůj veškerý čas a intenzivně ho studuje od roku 2011. Je osobním žákem Sifu Lukáše Holuba (držitele 4.mistrovského stupně ve WT), se kterým úzce spolupracuje. Nadšení a touha po zdokonalování se v tomto bojovém umění Kryštofovi zůstávají a díky své píli a talentu se pravidelně účastní kromě klasických a instruktorských tréninků také soukromé výuky u Sifu Lukáše Holuba.

Usilovně trénuje nejen u svého Sifu, ale také u DaiSifu Matthiase Golda (který ho vzal ve Vídni pod svá křídla a pod jehož vedením pravidelně trénuje ve vídeňské WingTsun akademii, a to každoročně v čase letních prázdnin). Dále pak nechybí na letních soustředěních, tréninkovém týdnu na Mallorce, intenzivních víkendů, zkouškových a instruktorských seminářů, které probíhají pod vedením předních mistrů EWTO (a to velmistrů profesora K.R.Kernspechta , Olivera Königa a Giuseppe Schembriho).


 Fotogalerie